Our range of products include 0.19 mm tin matki.
₹ 22 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | Tin Plate |
| Food Grade | No |
| Capacity | ml |
| Tinplate Thickness | 0.19 mm |
| Thickness | 0.18mm |
| Material Thickness | 0.18mm |
| Closure Type | Slip Lid |
| Weight | 20g |
| Usage | candle |
| Print Type | Plain |
| Surface Finish | Glossy |
| Country of Origin | India |
MOHIT RANA (Owner)
Dunzin India
Plot No 29/2, Sahibabd, Up Boder
Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India