Pioneers in the industry, we offer 73mmx150mm printed tin can from India.
₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Pattern | Printed |
| Material | metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 250 g |
| Size | 150mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Diameter | 73mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Finishing | Cylindrical |
Minimum order quantity: 98 Piece
MOHIT RANA (Owner)
Dunzin India
Plot No 29/2, Sahibabd, Up Boder
Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India