Offering you a complete choice of products which include 73x150 printed tin can, 66mm x 120mm printed tin can, 73x100 printed tin can, 73mm x 100mm printed tin can, 83mm x 8mm printed tin can and 83mm x 83mm printed tin can.
₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Rubber Lid |
| Capacity | 250 g |
| Size | 73mm |
| Height | 5-8 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Pattern | Printed |
| Material | metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 100 g |
| Size | 120mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Finishing | Round |
| Diameter | 66x120 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Material | metal |
| Cap Type | Rubber Lid |
| Capacity | 100 g |
| Size | 73mm |
| Height | 2-5 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 100 g |
| Size | 100mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Finishing | Round |
| Diameter | 73mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Cylindrical |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Rubber Lid |
| Capacity | 250 g |
| Size | 73mm |
| Height | 5-8 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Pattern | Printed |
| Material | metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 200 g |
| Size | 83mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Finishing | Round |
| Diameter | 83x83 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Pattern | Printed |
| Material | Tin Plate |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 100 g |
| Size | 100mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Finishing | Round |
| Diameter | 73mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Cylindrical |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Pattern | Printed |
| Material | Tin Plate |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 200 g |
| Size | 83mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Finishing | Round |
| Diameter | 83mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Cylindrical |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Pattern | Printed |
| Material | Tin Plate |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 50 g |
| Size | 110mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Finishing | Round |
| Diameter | 66X112 |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Cylindrical |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Pattern | Printed |
| Material | metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 100 g |
| Size | 120mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Finishing | Round |
| Diameter | 66x120 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Printed |
| Cap Type | metal |
| Capacity | 200 g |
| Material | Tin Plate |
| Weight | 200 g |
| Thickness | 0.18mm |
| Size | 83mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Finishing | Round |
| Diameter | 83mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Sweet/Bakery/Dry Fruits |
| Pattern | Printed |
| Material | Tin Plate |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 250 g |
| Size | 150mm |
| Surface Finish | Round |
| Printing Type | Printed |
| Feature | Airtight |
| Finishing | Round |
| Diameter | 73x150 |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Cylindrical |
Minimum order quantity: 98 Piece
MOHIT RANA (Owner)
Dunzin India
Plot No 29/2, Sahibabd, Up Boder
Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India