₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Material | metal |
| Cap Type | airtight lid |
| Capacity | 250 g |
| Size | 73mm |
| Height | 5-8 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Material | metal |
| Cap Type | airtight lid |
| Capacity | 250 g |
| Size | 73mm |
| Height | 5-8 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Printed |
| Material | metal |
| Cap Type | airtight lid |
| Capacity | 250 g |
| Size | 73mm |
| Height | 5-8 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 100 g |
| Size | 100 mm |
| Height | 2-5 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 200 g |
| Size | 83mm |
| Height | 2-5 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 100 g |
| Size | 100 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Height | 2-5 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 200 g |
| Size | 83mm |
| Height | 2-5 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 250 g |
| Size | 150mm |
| Height | 5-8 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 100 g |
| Size | 100 mm |
| Height | 2-5 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 200 g |
| Size | 83mm |
| Height | 2-5 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 250 g |
| Size | 150MM |
| Height | 2-5 |
Minimum order quantity: 98 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Material | Metal |
| Cap Type | Press Fit |
| Capacity | 200 g |
| Size | 83mm |
| Height | 2-5 |
Minimum order quantity: 100 Piece
MOHIT RANA (Owner)
Dunzin India
Plot No 29/2, Sahibabd, Up Boder
Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India